0910 290 788
galfy@tatraski.sk

Penzión je zatvorený do Júna 2020

O nás

Penzión Tatra je situovaný v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Vysokých Tatier, v Starom Smokovci. Okrem kvalitných ubytovacích služieb Vám ponúkame aj nezabudnuteľný zážitok z Vašej dovolenky v spojení s prírodou. Svojou polohou, kvalitou ubytovania a rozsahom poskytovaných služieb predstavuje pre Vás ideálne miesto pre strávenie bezstarostnej letnej dovolenky. Príďte si k nám spolu so svojou rodinou a priateľmi vychutnať chvíle pohody a oddychu. Penzión Tatra je súčasťou objektu ďalších poskytovaných služieb. V cukrárni sa nechajte zlákať špecialitami z vlastnej domácej výroby, ktoré si môžete vychutnať vo vnútri alebo aj na letnej terase. Pochutnať si môžete aj na grilovaných špecialitách v reštaurácií alebo na terase. Využiť môžete služby kaderníctva, ako aj nákup športového a módneho oblečenia.

Ak hľadáte miesto pre športové vyžitie a aktívnu dovolenku, u nás si určite vyberiete zo širokej ponuky dostupných možností pre letné športy, turistiku a aktívnu zábavu. Naopak, ak hľadáte miesto pre strávenie pokojnej dovolenky v krásnom prírodnom prostredí môžete si svoj pobyt spríjemniť návštevou aquaparkov, turistických, kultúrnych a historických atrakcií v našom okolí. Prenechajte nám Vaše starosti a užívajte si naše služby a pohostinnosť, ktoré Vám zabezpečia bezstarostné prežitie Vašej dovolenky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Penzión Tatra Vám ponúka celoročné ubytovanie v 4 dvojlôžkových izbách, 2 apartmánoch, 2 rodinných izbách a 2 rodinných apartmánoch s celkovou kapacitou 27 pevných lôžok, s možnosťou prístelky vo vybraných izbách. Všetky izby sú zariadené prírodným nábytkom , disponujú vlastným sociálnym zariadením. Izby sú vybavené TV príjmačom a rádiom . Bezdrôtové WiFi pripojenie na internet je dostupné v izbách a spoločných priestoroch penzionu . Detská postieľka je k dispozícii na požiadanie. Všetky izby a priestory penziónu sú nefajčiarske. Vybavenie izieb: V izbe sa nachádza dvojposteľ , nočné stolíky s lampami na čítanie, skrinka s policami, konferenčný stolík , kresla, TV s diaľkovým ovládaním, radio . Kúpeľňa je vybavená sprchou, toaletou a rebríkovým radiátorom. V chodbe sa nachádza šatníková skriňa a botník .

Cenník

IZBA 30, -€ osoba/noc
APARTMÁN 35, -€ osoba/noc
RODINNÁ IZBA
(min. 4 osoby)
30, -€ osoba/noc
RODINNÝ APARTMÁN
( min. 4 osoby )
35, -€ osoba/noc

Cena za izbu alebo apartmán je uvedená za jednu osobu s raňajkami. Deti do 5 rokov sú ubytované zadarmo v izbe rodičov bez nároku na lôžko. Cena za raňajky pre dieťa je 3,- €. Cena za ubytovanie deti od 5 rokov do 13 rokov je 20,- € noc s raňajkami. K cene ubytovania účtujeme kúpeľný poplatok 1,- €/deň,pre osoby staršie ako 18 rokov.Pri využití možnosti pobytu jednej osoby v dvojposteľovejizbe sa pripláca 10 €.Pri zrušení rezervácie si vyhradzujeme právo na storno poplatok vo výške 30 % z celkovej ceny ubytovania

Objednávka pobytu

Rozbaľ

Schovaj